Įmonė „Bored Panda“ atliko tyrimą, kurio metu net 128 įmonės darbuotojai 2 mėnesius gėrė vitaminą D. Tyrimo pradžioje visi dalyviai atliko kraujo tyrimus, kurie parodė, jog vidutinis vitamino D lygis kraujyje iniciatyvos pradžioje yra 74 nmol/l.

Po dviejų mėnesių vitaminų vartojimo, dar kartą buvo atlikta visų darbuotojų kraujo analizė. Staigus pokytis nustebino – vidutinis vitamino D lygis kraujyje išaugo iki 122 nmol/l, o tai sudarė įspūdingą 65% šuolį.

Šis eksperimentas turėjo įtakos darbuotojų savijautai, o gauti rezultatai buvo ne tik intriguojantys, bet ir vertingi.

Daugiau nei 50 iniciatyvos dalyvių atsiliepė apie savo patirtį. Didžioji dalis jų teigė vartoję vitaminus bent keturis kartus per savaitę. Be to, apklausti darbuotojai savo savijautoje pastebėjo  pokyčius.

vitamino D svarba darbuotojų savijautai

43%

Padidėjo energijos lygis

28%

Pagerėjo nuotaika

20%

Miegas tapo ramesnis

9%

Sustiprėjo imuninė sistema

Šie rezultatai rodo, kad vitamino D papildai gali turėti teigiamą poveikį darbuotojų savijautai. Energijos lygio padidėjimas bei gerėjanti nuotaika yra ypač svarbūs veiksniai, prisidedantys prie darbo efektyvumo ir bendros savijautos. Be to, sustiprėjus imuninei sistemai ir pagerėjus miego kokybei, darbuotojai gali dirbti produktyviau.

Šis tyrimas ne tik akcentuoja svarbų vitamino D vaidmenį organizmo funkcionavimui, bet ir parodo, kaip tokios iniciatyvos gali turėti teigiamą poveikį įmonių darbuotojų gerovei. Tai gali būti paskatinimas ir įkvėpimas kitoms įmonėms rūpintis savo darbuotojų sveikata ir skatinti sveikesnį gyvenimo būdą.

Parašykite komentarą

×

Krepšelis