INFORMACIJA PIRKĖJUI

Svetainės naršyklės saugos parametrai

Norint užsisakyti iš Ecosh elektroninės parduotuvės, Jūsų interneto naršyklėje turi būti įjungti slapukai! Slapukai naudojami palaikyti kliento sesijos būseną serverio pusėje. Pavyzdžiui, elektroninės parduotuvės programinė įranga naudoja slapukus, kad atsimintų, kas buvo pridėta prie Jūsų pirkinių krepšelio. Jei Jūsų interneto naršyklėje slapukai neleidžiami, gali atsitikti taip, kad produktų nebus galima pridėti prie pirkinių krepšelio.

Duomenų srautas tarp kliento ir Ecosh.lt internetinės aplinkos yra apsaugotas SSL (Secure Socket Layer security protocol) ryšiu, kuris neleidžia trečiosioms šalims perimti duomenų.

Prekių užsakymas

Norėdami užsisakyti Ecosh produktus, pasirinkite tinkamus produktus ir įdėkite juos į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami rudą langelį, esantį dešinėje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.

Norėdami užbaigti užsakymą, patikrinkite savo krepšelyje esančius produktus ir patikslinkite kiekius. Jei norite pakeisti kiekį, perrašykite numerį mažame langelyje ir spustelėkite „atnaujinti krepšelį“. Jei norite išimti gaminį, paspauskite raudoną kryžių kairėje pusėje.

Nuolaidos kupono panaudojimas

Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „Taikyti kuponą“ ir įsitikinkite, kad produktai, kuriems turėjo būti taikoma nuolaida, turi mažesnę kainą.

Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „Pirkti“. Užpildykite reikiamus laukus puslapyje „Mano užsakymas“ ir patvirtinkite užsakymą spustelėdami „Pateikti užsakymą“. Patvirtinus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie gaminius. Pradėkite mokėjimą.

Ecosh maisto papildus patikrino Estijos Respublikos vaistų agentūra bei Lietuvos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, jie buvo įtraukti į Notifikuotų maisto papildų sąrašą.

Atsiskaitymo būdai

Ecosh.lt elektroninėje parduotuvėje atsiskaitydami už prekes, būsite nukreipti į OPAY sistemą ir galėsite išsirinkti Jums patogiausią variantą.

Prekių pristatymas

Nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją):

Perkant už 30€ ir daugiau – PRISTATYMAS NEMOKAMAS

Perkant iki 30€, pristatymo kaina:

  • Omniva paštomatai – 2.39€
  • DPD paštomatai – 2.19€
  • DPD kurjeris į namus – 3.85€
  • LP Express paštomatas – 2.25€
  • LP Express kurjeris į namus – 3.29€
  •  
  • Užsakymą, patvirtintą darbo dieną iki 13val., išsiunčiame tą pačią dieną. Prekės yra pristatomos per 2-5 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją susisiekite su mumis el.paštu ecosh@ecosh.lt.
Šiuo metu į Nidą pristatome į visus paštomatus.

Dėl pristatymo į kitas Europos šalis, pristatymo su DPD kurjeriu kainos:

SVARBU! Jei užsakymo suma 129 EUR ir daugiau – PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Šalys kurioms, taikomi muito mokesčiai, siunčiant prekę iš Lietuvos:

AustralijaIndijaIzraelis, JaponijaJungtinės Amerikos ValstijosJungtiniai Arabų EmyrataiJungtinė KaralystėKanadaKinija, NorvegijaPietų Afrikos RespublikaPietų KorėjaSingapūrasŠveicarijaTurkija.

Grąžinimai ir skundai

Skundų pateikimas ir reikalavimų neatitinkančių gaminių grąžinimas.

UAB Ecosh yra atsakinga už produktus, kurie parduodami Ecosh.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 5 darbo dienas nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu ecosh@ecosh.lt.

Jei prekė neatitinka reikalavimų ar kokybės, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kitu kokybišku gaminiu. Jei produktas iki to laiko buvo išparduotas, pinigus grąžinsime. Visas siuntimo išlaidas, patirtas pakeitus produktus, padengs Ecosh.

Ecosh garantuoja, kad gausite produktus, kurie buvo užsakyti ir už kuriuos sumokėta. Jei dėl tam tikrų nenumatytų aplinkybių būtų vėluojama įvykdyti užsakymą, Pirkėjas apie tai bus informuotas el.paštu arba telefonu.

Kokybiškos (nepasibaigusio galiojimo, nepažeistoje pakuotėje) maisto papildai nekeičiami ir negrąžinami.

Konfidencialumas ir kliento teisės

UAB Ecosh neatskleidžia Pirkėjų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus informaciją, reikalingą pristatymo paslaugoms teikti. Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad jo duomenys būtų ištrinti iš Ecosh.lt duomenų bazės.

UAB Ecosh siekia išspręsti visus klausimus ir nesusipratimus, kurie gali kilti tarp įmonės ir pirkėjų. Jei kyla problemų, nedelsdami susisiekite su mumis telefono numeriu +370-639-09000 arba el.paštu ecosh@ecosh.lt. Mes atsakysime per 2 darbo dienas arba kaip galima greičiau.

×

Krepšelis