APIE ECOSH

Ecosh.lt – tai sparčiai populiarėjantis itin kokybiškų Estijoje gaminamų maisto papildų atstovas Lietuvoje. Estiški ECOSH maisto papildai Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2019 metais, tačiau vos per pirmus kelerius metus savo rinkoje tapo klientų vertinamu prekės ženklu. Šiandien ECOSH Lietuva džiaugiasi net keliasdešimt tūkstančių lojalių klientų bendruomene, kurioje ECOSH maisto papildai yra vertinami dėl savo atsakingo požiūrio į kuo švaresnę maisto papildų sudėtį, žaliavų pasirinkimą, pakavimo metodus ir klientą.

ECOSH filosofija aprėpia įvairialypį požiūrį į mitybą, gyvenimo būdą ir gerą savijautą. Mums svarbus holistinis požiūris į maisto papildų kūrimą – dėl to mūsų papildų sudėtyje rasite daug augalinės kilmės medžiagų, kurios yra derinamos kartu su moksliškai patvirtintais maistiniais junginiais, vitaminais, mineralais, fermentais, kofermentais, aminorūgštimis. ECOSH maisto papilduose nėra užpildų, rišamųjų medžiagų, konservantų bei kitų nereikalingų priedų – sau ir Jums esame įsipareigoję rūpintis, jog produktai būtų kuo natūralesni ir efektyvesni.

Apie mus
Apie mus

Ekspertiškumas

ECOSH prekinis ženklas įkurtas 2014 metais – visi ECOSH produktai yra gaminami Estijoje. Gamyklai yra suteiktas ISO 22000:2018 sertifikatas – tai reiškia, kad organizacija atitinka aukštus kokybės, valdymo sistemos reikalavimus, o maisto papildai yra tinkami ir saugūs vartoti. Daugiau apie ECOSH produktų kokybę skaitykite ČIA.

Šiandien ECOSH įmonė Lietuvoje siūlo platų asortimentą – daugiau kaip 50 skirtingų maisto papildų bei jų kompleksų, bei yra vieni iš nedaugelio siūlančių maisto papildus su itin plonomis, veganinėmis, augalinės kilmės pululano kapsulėmis. Maisto papilduose nėra dažiklių, tirštiklių, rišiklių ar kitų nereikalingų cheminių priedų.

Pažangios formulės

Pažangios formulės

Apie mus

Be užpildų, rišiklių, dažiklių, konservantų

Maisto papildai be pridėtinio cukraus

Be pridėtinio cukraus ir saldiklių

Itin plonos puluano kapsulės

Itin plonos augalinės kilmės pululano kapsulės

Apie mus

Dauguma tinkami vegetarams ir veganams

Apie mus

Tvari stiklinė pakuotė


ECOSH maisto papildų sudėtys yra įkvėptos gamtos, tačiau visi papildai yra moksliškai pažangūs, paremti ekspertų išvadomis. 

Kurdama maisto papildus, produktų kūrimo komanda Estijoje bendradarbiauja su žinomais savo srities ekspertais: Talino technologijų ir Tartu universitetų mokslininkais, gydytojais, natūropatijos ir mitybos specialistais. 

Sertifikuota kokybė

ECOSH maisto papilduose naudojamos aukštos kokybės ar patentuotos žaliavos. ECOSH ypatingai daug dėmesio skiria žaliavų tiekėjams, žaliavas perka iš sertifikuotų, tarptautiniu mastu pripažintų įmonių iš Anglijos, JAV, Prancūzijos, Estijos, Brazilijos, Taivano ir kitų Azijos šalių, įmonių, turinčių sertifikatus – FSSC 22000, BRC, IFS, ISO, Organic, Halal. 

Žaliavos ir produktai yra nuolat tikrinami nepriklausomose laboratorijose bei ECOSH gamykloje Estijoje. Atliekant mikrobiologinius ir cheminius tyrimus yra užtikrinama, kad žaliavose ir galutiniuose produktuose nėra žmogui pavojingų mikroorganizmų ar patogenų.

Dėka maisto papildų kokybės ir efektyvumo esame vertinami didžiausių Lietuvos vaistinių, sveikos gyvensenos parduotuvių bei kitų partnerių.

Sertifikuota kokybė
Tvarumas

Tvarumas

Kurdami maisto papildus siekiame, kad kiekvienas sprendimas būtų apgalvotas – todėl mūsų produktų buteliukai – iš perdirbto stiklo, o pakuotės yra gaminamos iš perdirbto popieriaus. Daugelis maisto papildų nėra pakuojami į atskirą dėžutę, o visa informacija yra pateikiama ant produkto etiketės. 

Tvarumas – tai ne tik pakuotės, tai atsakingas požiūris į darbuotoją, aplinką, skaidrius verslo procesus. Plačiau apie tvarumą mūsų įmonėje kviečiame skaityti ECOSH tvarumo ataskaitoje.

ECOSH – vedami gamtos

×

Krepšelis