ECOSH yra pirmasis Estijos aukštos kokybės maisto papildų bei vitaminų gamintojas ir pardavėjas.

Norėdami būti kuo skaidresni ir užtikrinti dar didesnį mūsų klientų ir partnerių pasitikėjimą, pateikiame išsamią produktų kilmės, kokybės, procesų aprašo apžvalgą, vertybes ir principus.

ECOSH maisto papildai – kilmė, kokybė ir gamybos procesas

ECOSH yra greičiausiai Estijoje auganti maisto papildų gamybos įmonė, kurios veiklos sritis yra skystų ir miltelių pavidalo maisto papildų (probiotikų, fermentų, vitaminų, augalinių miltelių, aliejų, mineralinių medžiagų) gamyba ir pardavimas. 99 proc. ECOSH produktų yra pagaminti Estijoje.

Produktų gamybai reikalingos žaliavos yra gaunamos iš įvairių pasaulio šalių, žinomų ir sertifikuotų pramonės įmonių, daugiausia iš Anglijos, bet taip pat iš JAV, Prancūzijos, Estijos, Brazilijos, Taivano ir kitų Azijos šalių.

Tinkami tiekėjai ir žaliavos yra kruopščiai atrenkami pagal tarptautiniu mastu pripažintus kokybės sertifikatus:

  • – FSSC 22000
  • – BRC
  • – IFS
  • – ISO
  • – Organic
  • – Halal
  • – ir žaliavų analizės sertifikatą (COA – Certificate of Analysis).

Ecosh kokybė

Natūralūs ir organiniai ingredientai

Mūsų produktuose naudojamos natūralios pululano kapsulės atitinka reikliausių klientų poreikius:

  • – Pirma, polisacharidinės pululano kapsulės yra grynos, augalinės sudėties.
  • – Antra, šios kapsulės yra augalinės, krištolo skaidrumo, gaunamos fermentuojant natūralų gryną krakmolą.
  • – Trečia, ir svarbiausia, kad mūsų papildai neturi konservantų, yra be GMO ir alergenų.

ECOSH produktuose naudojamos polisacharidinės pululano kapsulės yra visiškai augalinės kilmės.

Patikimi, patikrinti ir aukštos kokybės papildai

Kurdami produktų receptus, bendradarbiaujame su žinomais savo srities tyrėjais, gydytojais ir universitetais, pavyzdžiui, Talino technologijos universitetu. Leistinų medžiagų ir žaliavų kiekių santykį kontroliuoja Estijos Valstybinė vaistų tarnyba, o produkto atitiktį ir patikimumą tikrina Žemės ūkio ir maisto tarnyba. Produktai atitinka keliamus reikalavimus ir yra registruoti Estijos bei Lietuvos maisto papildų kontrolės įstaigų informacinėse sistemose, kurios yra viešos ir visiems prieinamos.

Kurdami ECOSH receptus, bendradarbiaujame su žinomais savo srities mokslininkais, terapeutais ir universitetais, pavyzdžiui, Talino technologijos universitetu.

Ecosh kokybė

Garantuojame žaliavų grynumą ir saugumą

ECOSH maisto papilduose naudojamiems ingredientams daromos mikrobiologinės ir cheminės analizės įvairiose valstybinėse ir privačiose laboratorijose, kad būtų užtikrintas visų komponentų grynumas.

Mikrobiologinė ir cheminė analizė patvirtina, kad žaliavose ir produktuose nėra pelėsių, mielių, ligų sukėlėjų (Salmonella, E. coli, Listeria), sunkiųjų metalų (arseno, švino, kadmio, gyvsidabrio) ir kitų pavojingų medžiagų.

Analizės taip pat nustato, ar produkte yra pakankamai leistinų veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui:

 • – vitaminų A, B, C, D, ir kt.
 • – mineralų – magnio, cinko, seleno,
 • – ar kitų augalinių medžiagų.

Todėl visi aukščiau išvardyti ECOSH papildų ingredientai yra išbandyti, saugūs naudoti ir produktuose yra pakankamai leistinų veikliųjų medžiagų.

Ecosh kokybė

ECOSH yra suteiktas ISO 22000:2018 kokybės sertifikatas

Dėl spartaus įmonės augimo ir siekdama užtikrinti dar didesnį patikimumą,  2020m. pradžioje ECOSH komanda nusprendė įgyti tarptautiniu mastu pripažintą ISO kokybės sertifikatą. Norime užtikrinti, jog laikomės griežtų maisto saugos reikalavimų, nuolat rūpinamės, kad darbo organizavimas būtų kuo efektyvesnis ir skaidresnis, kad savo vartotojams siūlome saugius, be priedų ir efektyvius produktus.

Sertifikavimo bendrovės „Bureau Veritas“ išduotas „Ecosh Life ISO 22000:2018“ sertifikatas Nr. EST208720F pirmiausia patvirtina, kad įmonė atitinka Europos maisto saugos valdymo sistemos kokybės standarto reikalavimus. Sertifikatas taip pat patvirtina mūsų siekį būti kuo profesionalesniems ir nuosekliems savo versle.

ECOSH produktų gamybos valdymo sistema ir visa produkcija atitinka tarptautiniu mastu pripažintus kokybės standartų reikalavimus.

Ecosh kokybė

Kas yra ISO?

Terminas ISO (International Organization for Standardization) žymi Tarptautinę standartizacijos organizacijų federaciją, turinčią teisę kokybės reikalavimus atitinkančioms įmonėms išduoti sertifikatus, jei jos atitinka kokybės reikalavimus.

Po „ISO“ esantys skaičiai 22000: 2018 rodo, kad produktų gamyboje yra atsižvelgiama į (nuolatos atnaujinamus) maisto saugos reikalavimus, kurie užtikrina saugų maistą, produktus ir paslaugas.

Produktai yra gaminami ir laikantis Europos Sąjungos maisto higienos reglamento reikalavimų bei RVASVT principų. RVASVT (pavojaus analizės kritinis valdymo taškas, angl. – HACCP, Hazard Analysis Critical Control Point) – tai pavojaus kontrolės planas, kuriame yra nurodyti visi gamybos etapai ir įvertinta potenciali rizika bei pavojai, siekiant užtikrinti saugų klientui produktą.

 

ISO valdymo sistema taip pat atsižvelgia ir į kitus valdymo principus, pavyzdžiui:

 • – dėmesį klientui,
 • – nuolatinį tobulinimą,
 • – įstatymų ir kitų teisės aktų laikymąsi,
 • – į procesą orientuotą požiūrį,
 • – vadovavimą,
 • – žmonių įtraukimą ir
 • – santykių valdymą.

ISO standartas ženkliai padėjo įmonei organizuoti ir supaprastinti visą įmonės struktūrą.

Ecosh kokybė

Mums rūpi ateitis, todėl mūsų produktai yra kuo švaresni ir kokybiškesni, būtent tokie, kokių reikia mums ir mūsų klientams. Mes elgiamės sąžiningai ir atvirai, laikydamiesi įstatymų, maisto saugos reikalavimų ir taisyklių. Mes drįstame išsiskirti iš kitų ir pateikti rinkai inovatyvius produktus, o mūsų veikla yra aistringa, pilna gyvenimo džiaugsmo ir vilties, kad pasaulis taps geresnis.

Jūsų,
ECOSH

 

Parašykite komentarą

×

Krepšelis