Privatumo politika mūsų interneto svetainės lankytojams

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkama, kai lankotės interneto svetainėje www.ecosh.lt , ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „ECOSH“, kodas 305702537, buveinės adresas: Savanorių pr. 178-10, LT – 51480, tel. +370-639-09000, El.paštas: ecosh@ecosh.lt.

Kokių teisės aktų laikomės tvarkydami asmens duomenis?

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (ES) (toliau – BDAR) bei kitų asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimų, taip pat kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ecosh.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

– informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

– informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;

– bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Jums elektroninėmis komunikacijos priemonėmis kreipiantis į ECOSH klientų aptarnavimo skyrių, šios komunikacijos vykdymo bei klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimo tikslais renkame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

  1. Elektroninio pašto adresą;
  2. Komunikacijos su jumis istoriją;

Jums apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje, elektroninės prekybos vykdymo tikslu mes renkame ir tvarkome šiuos jūsų asmens duomenis:

  1. Vardą ir pavardę;
  2. Elektroninio pašto adresą;
  3. Telefono numerį;
  4. Prekių pristatymo adresą (reikalinga pateikti tik pasirinkus prekės pristatymo į namus būdą).

Taip pat jums apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje siekiant patogesnio aptarnavimo mes renkame šiuos jūsų asmens duomenis:

  1. Pirkimų istoriją;
  2. Mokėjimų istoriją;
  3. Komunikacijos su jumis istoriją.

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Visi mūsų naudojami slapukai naudojami tik su Jūsų išankstiniu sutikimu, išskyrus būtinuosius slapukus.

Mūsų svetainėje esančioje Slapukų sutikimo juostoje galite pasirinkti kokių rūšių slapukus pageidaujate įrašyti, galite bet kada keisti slapukų nustatymus arba atšaukti savo sutikimą, o jei sutinkate su visais slapukais – tiesiog pažymėkite „patvirtinti visus“.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

– atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,

– nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose,

– pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą,

– fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą,

– prisimintų Jūsų, kaip Google paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą, o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai (būtini, rinkodaros, statistikos ir kt.), o detaliau su puslapyje naudojamais slapukais, jų paskirtimi ir pavadinimais bei galiojimo terminais galite susipažinti paspaudę šią nuorodą: https://ecosh.lt/slapuku-politika-ir-nustatymai/. Čia taip pat galėsite pakeisti savo slapukų nustatymus, arba atšaukti duotus sutikimus, kadangi turite galimybę matyti duotų sutikimų pasirinktis

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti  www.ecosh.lt  svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose www.ecosh.lt svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

– Interneto svetainei administruoti;

– Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;

– Siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);

– trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka ne ilgiau kaip šešis mėnesius. Kai kurie reklamos paslaugų tiekėjai gali saugoti slapukus iki trejų metų.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: info@ecosh.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą,  atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Kontroliuoti ir pakeisti slapukų sutikimus galite šiame puslapyje https://www.ecosh.lt/slapuku-taisykles.

Taip pat galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, įskaitant būtinuosius, o daugumą interneto naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje.

Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti, kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Jūs patys galite išsivalyti savo naršyklės slapukus. Pasirinkite savo įrenginio (kompiuterio, mobilaus įrenginio ar kt. prietaiso) naršyklę:

 

Politikos pakeitimai

Šios Privatumo taisyklės įsigalioja nuo  2022 m. gegužės 27 d. Jeigu pakeisime šias taisykles, paskelbsime jų atnaujintą ir galiojančią versiją interneto svetainėje www.ecosh.lt, prireikus informuosime apie pakeitimus kitais būdais.

×

Krepšelis