COLLAB: ECOSH x L’OCCITANE

Mes suprantame, kad atsakingas verslas privalo ne tik kurti kokybiškus produktus, bet ir imtis atsakomybės už aplinką, kurioje veikia. Džiaugiamės, kad buvome pakviesti L’OCCITANE en Provence komandos prisidėti prie šiukšlių rinkimo iniciatyvos.
Darbo diena prasidėjo ne ofise, o Kauno marių regioninio parko lankytojų centre. Ten turėjome galimybę susipažinti su Kauno marių regioniniu parku, jo atsiradimo istorija, vyraujančia augmenija, gyvūnija bei regioninio parko veikla ir vertybėmis.
Nors ryto lietus truputį išgąsdino, bet po edukacinės pamokos, orui pasitaisius – kibome į darbus. Kartu su L’OCCITANE komanda ir savanoriais iš Lietuvos Raudonojo kryžiaus pasiskirstėme grupėmis, apsirūpinome pirštinėmis, maišais ir pradėjome rinkti šiukšles. Viena dalis grupės aplinką tvarkė prie Pakalniškių piliakalnio, Kauno marių pakrantę, o kita – Kauno marių šlaitą.
Pasidarbavome iš peties, šiukšlių pririnkome tikrai nemažai. Daugiausia – stiklinės taros. Tikimės, kad tokios iniciatyvos ne tik daro mūsų planetą švaresne, bet ir didina žmonių samoningumą.
ECOSH komanda

Plačiau apie ECOSH maisto papildų kokybę, kilmę ir gamybos procesą galite skaityti čia:

 

Parašykite komentarą

×

Krepšelis