Dovanų idėjos tėčiui

Dovanų idėjos tėčiui

Tėvo diena – tai puiki proga parodyti savo tėčiui dėkingumą ir meilę. Artėjant šiai gražiai šventei sukame galvas, kaip galėtume juos nustebinti. Skubame rinkti dovanų arba planuojame įdomias veiklas, kurios pradžiugintų tėtį. 

Pateiksime keletą idėjų tėvo dienos progai.

 1. Mielos žinutės

Nustebinkite tėtį įvairiose vietose paslėpdami trumpus raštelius su gražiais žodžiais apie jūsų stiprų ryšį ir meilę. Įdėkite slaptą žinutę į jo kuprinę, įkiškite meilės kupiną raštelį po pagalve, palikite kelias malonias eilutes ant virtuvės lentynos. Šios mažos staigmenos visą dieną primins apie jūsų meilę ir rūpestingumą.

2. Rytas su miela staigmena

Pradžiuginkite savo tėtį paruošdami jo mėgstamus pusryčius. Pateikite juos kartu su skanios kavos ar arbatos puodeliu.

Kad staigmena būtų dar ypatingesnė, palikite ranka rašytą raštelį. Tai gali būti Jūsų ryšį atitinkanti citata arba asmeninė žinutė, primenanti tėvui brangius bendrus prisiminimus.

3. Dovanų idėjos tėčiui: laisvalaikio pramogos

Dovanų idėjos tėčiui

Įsimintinos patirtys ir kokybiškas laisvalaikis – viena geriausių dovanų. Rekomenduojame padovanoti tėčiui veiklą, kurios jis dar niekada nebuvo išbandęs. Jei Jūsų tėtis mėgsta ekstremalias pramogas, galite dovanoti šuolį parašiutu, ar naktinį žygį miškų trasoje, jei labiau vertina ramybę ir kokybišką laiką gamtoje, rinkitės poilsį prie ežero ar žygį pažintiniais gamtos takais.

4. Buities palengvinimas

Puiki dovana – pagalba tėčiui kasdieniuose buities darbuose. Padėkite nupjauti žolę, išnešti šiukšles, pasirūpinti automobilio priežiūra ar atlikti kitus namų priežiūros darbus. 

Padėdami tėvui atlikti savo kasdienes pareigas, dovanosite jam daugiau laiko sau, galimybę užsiimti mėgstama veikla.

5. Kokybiški maisto papildai

Kad dovana ne tik džiugintų, bet ir būtų naudinga, įteikite dovanų kuponą maisto papildams. Juk didžiausia dovana – sveikata, o dovanų kuponas leis tėčiui pačiam išsirinkti tai, ko jam labiausiai reikia.

6. Dovanų idėjos tėčiui: knyga

Jeigu jūsų tėtis mėgsta skaityti, knyga bus puiki dovana. Sužinokite koks tėčio mėgstamiausias žanras, rašytojas, o gal net svajonių knyga ir atėjus ypatingajai tėvo dienai maloniai jį nudžiuginkite. Na, o jei nesate tikri kokią knygą išrinkti, visada galite rinktis knygyno dovanų kuponą. Tokiu atveju tėtis pats galės išsirinkti būtent tai, kas jį domina.

7. Suasmenintos dovanos

Suasmenintos dovanos – tai rūpestingas ir sentimentalus būdas parodyti tėvui, kaip jis Jums rūpi. Įteikite jam unikalų papuošalą, pavyzdžiui, grandinėlę ar apyrankę su išgraviruotu jo vardu, inicialais ar reikšminga data. Arba sukurkite fotoalbumą su šilčiausių šeimos prisiminimų nuotraukomis.

 

Parašykite komentarą

×

Krepšelis