ECOSH Gerumo mėnuo! Jau trečius metus nuo visų gruodžio užsakymų 2% skirsime paramai! El.parduotuvė

Kam skirta skruzdžių medžio žievė?

SKRUZDŽIŲ MEDŽIO, arba Pau d`Arco, ŽIEVĖS ekstraktą gali vartoti tiek suaugę, tiek vaikai. Pau d`Arco galima duoti vaikams nuo 9 mėnesių amžiaus.

Kūdikiams ir mažiems vaikams paprasčiau duoti skystos konsistencijos Pau d`Arco

YPATINGAIS ATVEJAIS: Kiekiai ir dozės priklauso nuo to, koks vartojimo tikslas – tik prevencija ar jau peršalimo gydymas. Dozės priklauso nuo amžiaus, kūno svorio ir pan. Tikslus Pau d`Arco ekstrakto kiekiai tiksliai nenurodyti, vadovaujamasi bendrai įsigalėjusia taisykle, kad gripo plitimo laikotarpiu prevenciniais tikslais suaugusieji vartoja 2 kapsules ryte ir 2 kapsules vakare (užsigerdami vandeniu). Vaikams atitinkamai – 1 kapsulė ryte ir 1 vakare, ta pati tvarka galioja ir vartojant lašelius, t. y. 1 pipetė ryte ir 1 vakare. Skystą ekstraktą galima lašinti tiesiai į burną.

Jeigu asmuo jau peršalo ar serga virusiniu susirgimu, dozę galima vartoti intensyviau. Suaugę gali vartoti 2–3 kapsules kas 2–3 valandas. Lašelių galima vartoti 1–2 pipetes kas 2–3 valandas. Vaikams galima duoti pusę šios dozės, bet reikia vadovautis amžiaus, ūgio, kūno svorio, ligos intensyvumo ir kitais kriterijais.

GAMINYSNĖŠTUMASŽINDYMASVAIKAI: nuo 9 mėn.KARTU SU KITAIS VAISTAISSUAUGUSIEJI
Pau D Arco (skystis)Pasikonsultuokite su gydytojuPasikonsultuokite su gydytojuiki 1 lašo kiekvienam kūno svorio kilogramuiPasikonsultuokite su gydytoju56 lašeliai per dieną. Dvi pipetės
Pau D Arco (kapsulė)Pasikonsultuokite su gydytojuPasikonsultuokite su gydytoju1kapsulė per dieną.Pasikonsultuokite su gydytoju2 kapsulės per dieną.

Kiek laiko galima vartoti Pau d`Arco, arba skruzdžių medžio, žievę priklauso nuo vartojimo tikslo. Apskritai Pau d`Arco gydymo kursui sunkesnių susirgimų atveju galima maksimaliai vartoti 2 mėnesius. Tyrimai atlikti ir vartojant ilgesnį laiką. Vis dėlto dažniausiai Pau d`Arco vartojamas nuo 2 savaičių iki 1 mėnesio, nes tam tikru metu organizmas ir pats turi pradėti kovoti už savo imunitetą.

Kadangi Pau d`Arco, arba skruzdžių medžio, žievė yra natūralus antibiotikas, tai tiek prevenciniu, tiek ir gydymo laikotarpiu rekomenduojama vartoti probiotikus, arba pieno rūgšties bakterijas. Suaugusiems 2 probiotikų kapsules per dieną, vaikams – 1 kapsulę (užsigeriant vandeniu ir 30 min. po vakarienės). Pieno rūgšties bakterijų funkcija – užtikrinti mūsų imuninės sistemos stiprumą. Jeigu žarnyne naudingų bakterijų kiekis sumažėja, jame pradeda daugintis kenksmingosios bakterijos, virusai, parazitai ir grybeliai. Tokiu atveju imuninė sistema lieka be apsaugos, ir lengviau susergama. Užsikrėtimas virusu rodo, kad mūsų imuninė sistema yra susilpnėjusi. Pau d`Arco funkcija yra apsisaugoti nuo virusų, kenksmingų bakterijų ir pan., o probiotikų funkcija – papildyti žarnyną naudingų pieno rūgščių bakterijų kultūromis.

Pasitarkite su šeimos gydytoju arba gydytoju specialistu, jei esate nėščia, žindote ar vartojate vaistus, nes šiais atvejais augalų poveikis nebuvo tinkamai ištirtas.

 

Apie Pau d`Arco, arba SKRUZDŽIŲ MEDŽIO ŽIEVĘ daugiau skaitykite kitame mūsų straipnyje, čia.

Literatūros šaltiniai:

1. http://www.ndhealthfacts.org/wiki/Tabebuia_avellanedae

2. http://www.taheebo.jp/english/safety.html

3. Medscape.com

4. Wikipedia.org

5. BMC Pharmacology

6. “Pereema raviraamat”, Tähe, T. (2015). ISBN 9789949384716, ir kiti.

Parašykite komentarą

×

Krepšelis