ECOSH Gerumo mėnuo! Jau trečius metus nuo visų gruodžio užsakymų 2% skirsime paramai! El.parduotuvė

Virusai – patarimai, kaip nuo jų apsisaugoti

Aplink siaučiant rimtiems virusams, norime to ar ne, bet pradedame daugiau galvoti apie savo sveikatą. Vidinį nerimą galima sėkmingai sušvelninti imantis tam tikrų prevencinių veiksmų ir stiprinant imuninę sistemą. Jausmas, kad padariau kažką naudingo sau ir savo artimiesiems, sukuria didesnę ramybę 😉

Virusai - patarimai, kaip nuo jų apsisaugoti

Taigi, kokie yra 5 prevenciniai veiksmai, skirti sustiprinti imunitetą ir apsisaugoti nuo virusų?

 1. ŠVARIOS RANKOS – darbe, mokykloje ar namuose nusiplauti rankas yra pirmas labai svarbus prevencinis žingsnis.
 2. POILSIS IR RAMUS MIEGAS – didelis nuovargis ir stresas labai silpnina mūsų imunitetą, tampame ne tokie atsparūs virusams. Poilsis, geras miegas ir atpalaiduojanti veikla padeda atkurti kūno jėgas.
 3. SVEIKAS MAISTAS – organizmas gamina maistines medžiagas turinčius antioksidantus, saugančius kūną. Taigi įsitikinkite, kad jūsų racioną sudaro svarbūs antioksidantai vitaminai ir mineralai, tokie kaip:
  • Vitaminai A, C, E, P (bioflavonoidai) – vaisiai, daržovės, riešutai (ypač graikiniai riešutai), česnakai, svogūnai, raudonėliai, imbieras;
  • Mineralai, tokie kaip cinkas (Zn), selenas (Se), pvz., jūros gėrybės, daigai, aukštos kokybės jautiena, kakava;
  • Glutationas – manoma, yra bene vertingiausias ir stipriausias viso organizmo antioksidantas, tai yra triju amino rūgščių (sisteino, glicino ir glutamino rūgšties) baltymo molekulė, taip pat, imuninės sistemos stiprintojas. Glutationas padeda surišti ir pašalinti kenksmingus toksinus, laisvuosius radikalus ir net sunkiuosius metalus iš organizmo. Glutationas yra vadinamas visų antioksidantų motina – jis ne tik pats padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, bet ir regeneruoti kitus savo funkciją atlikusius antioksidantus. Jis išgaunamas iš ciberžolės, kurioje gausu gydomųjų antioksidantų, vitaminų, tokių kaip vitaminai C, E ir K. Ciberžolė yra viena iš labiausiai ištirtų antioksidacinių žolelių pasaulyje.
 1. MINERALINIS VANDUO – virusui vystytis reikalinga rūgštinė aplinka, o mineralizuotas vanduo padeda šarminti organizmą, taigi tokia aplinka nėra palanki virusams.
 2. DAUG ŠVIEŽIO ORO – grynas oras, saulė ir judėjimas gerina sveikatą ir stiprina imunitetą.

 

 

Būkim sveiki!

 

Parašykite komentarą

×

Krepšelis